Facebook
Tradícia výroby okien od roku 1992.
Viete, že?
V súrnych prípadoch vieme vyrobiť a namontovať plastové okná alebo dvere podľa požiadaviek zákazníka do 3-5 pracovných dní.

O firme

Firma KOPLAST s.r.o. sa zaoberá výrobou a predajom plastových okien, dverí, zimných záhrad, výkladov a presklenných fasád. Na slovenskom trhu úspešne pôsobíme od roku 1992. Patríme medzi menšie-stredne veľké firmy, našou ambíciou je rast firmy a neustále skvalitňovanie všetkých činností. Voči svojim zamestnancom a obchodným partnerom sa správame zodpovedne a seriózne. Neevidujeme záväzky voči štátnym ani súkromným inštitúciám.

Naše výrobky možno použiť na novostavbách i pri rekonštrukcií všetkých druhov stavieb. Rodinných domoch, panelových domoch, školách, nemocniciach, administratívnych budovách, ale i ďalších budovách.

 

Súčasne ponúkame kompletný sortiment doplnkov ako rolety, žalúzie, vnútorné a vonkajšie parapety, sieťky proti hmyzu, dverové výplne a ďalšie. Poskytujeme všetky služby spojené s výmenou okien - zameranie, dopravu, demontáž, montáž, stavebné úpravy a likvidáciu starých okien.


Na základe požiadaviek zákazníkov sme rozšírili ponúkaný sortiment o predaj hliníkových dverí, strešných okien, zasklievanie balkónov posuvným systémom expodul, markízy.

Základom výmeny okien je presné zameranie stavebných otvorov a výber správneho typu okna. Tieto činnosti vykonávajú naši pracovníci na vysokej technickej úrovni a bezplatne. Rovnako ako kvalita vyrobeného okna je dôležitá aj kvalitná montáž. Preto pri montáži používame najkvalitnejšie montážne peny, materiály a overené technologické postupy.

Pri výbere dodávateľov kladieme najväčší dôraz na kvalitu materiálov a technológií. Naši dodávatelia sú renomované slovenské a zahraničné firmy s vysokou kvalitou svojich produktov.
Pretože stredobodom záujmu firmy je spokojnosť zákazníkov, kladieme dôraz na kvalitu a dlhú životnosť výrobkov pri zachovaní ich plnej funkčnosti. Naše produkty sú preto vyrábané z dlhodobo osvedčených materiálov a komponentov. Vynikajúca kvalita výrobkov a služieb je zaručená certifikátom potvrdenia zhody.

Individuálny prístup voči každému zákazníkovi, krátke dodacie termíny a výhodné ceny sú zárukou Vašej optimálnej voľby. V súrnych prípadoch vieme vyrobiť a namontovať plastové okná, dvere podľa požiadaviek zákazníka do 3-5 pracovných dní.


Riadime sa heslom - spokojnosť u zákazníka!

 

Tešíme sa na budúcu spoluprácu.

kolektív firmy KOPLAST

frage | internetové aplikácie © 2015 KOPLAST, spol. s r.o.