Facebook
Tradícia výroby okien od roku 1992.
Viete, že?
V súrnych prípadoch vieme vyrobiť a namontovať plastové okná alebo dvere podľa požiadaviek zákazníka do 3-5 pracovných dní.

Parapety

Vonkajšie parapety

Hliníkové ohýbané - sú vyrobené z ohýbaného profilu zo zliatiny hliníka a mangánu hrúbky 0,8mm, ktorý je porvchovo upravený striekaním a lakovaním. Hliníkový plech AIMg ohýbaný, okapnica 25mm. povrch chromatovaný s ochrannou fóliou.

 

- štandardné farby: biela, hnedá, stredný bronz, RAL 8003

- neštandardbé -všetky odtiene RAL

- koncovky plastové ASA alebo hliníkové Al

 

 

 

Hliníkové extrudované GUTMANN - sú vyrobené z extrudovaného hliníkového profilu hrúbky 1,6 - 2,3 mm, ktorý je povrchovo upravený eloxovaním a lakovaním. Hliníkový plech AISiMg extrudovaný, okapnica 25mm, s ochrannou fóliou. 

 

- štandardné farby: biela, hnedá, stredný bronz, RAL 8003

- neštandardbé -všetky odtiene RAL

- koncovky plastové ASA alebo hliníkové Al

 

 

Vnútorné parapety

Plastové komôrkové parapety - Univerzálne parapety vhodné do interiéru aj do exteriéru. Sú vyrábané zo špeciálneho materiálu extrudáciou. Povrch parapetov je potiahnutý renolitovou fóliou vo farebných odtieňoch podľa škály RAL, alebo v rôznych imitáciách dreva. Ododlné voči nárazom, poškriabaniu a oderu. Výška nosa 40mm.

 

 

 

Drevotrieskové parapety ŠTANDARD - Univerzálne parapety s výhodnou cenou. Parapety sú povrchovo upravené dekoračným a protiťahovým laminátom, ktorý zaručuje štandardnú kvalitu. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou proti vlhkosti, opotrebeniu a jednoduchou údržbou.

 

- farby: biela, mramor, čerešňa, buk, jelša, tmavý a svetlý dub, orech antický, jabloň  koňaková

frage | internetové aplikácie © 2015 KOPLAST, spol. s r.o.