Facebook
Tradícia výroby okien od roku 1992.
Viete, že?
V súrnych prípadoch vieme vyrobiť a namontovať plastové okná alebo dvere podľa požiadaviek zákazníka do 3-5 pracovných dní.

Horizontálne žalúzie

 

Horizontálne žalúzie predstavujú nejrozšírenejší spôsob protislnečnej ochrany, ochraňujú niejen proti slnečným lúčom, regulujú svetlo v miestnosti, ale chránia i vaše súkromie. Využitie  horizontálnych žalúzií je mnohostranné a široká farebná škála dovoluje harmonické zladenie s farbami v miestnosti. Výhodou je predovšetkým jednoduchosť, rýchlosť montáže, minimálna údržba a najmä cenová dostupnosť.

 

Pekný design - horný profil, kryty a okenný rám do seba zapadajú a vytvárajú tak dokonalý estetický vzhľad. Profily a doplnky sú dostupné v bielom aj farebnom prevedení.

Komfortné ovládanie - ovládacia retiazka umožňuje naklápanie, vyťahovanie a spúšťanie lamiel. Príchytka zaisťuje pohodlné uchytenie guličkovej retiazky v každej polohe.

Detailná prepracovanosť - priesvitné bočné vedenie s neviditeľným uchytením.

Systém ponúka mnoho rôznych variant prevedenia - rôzne šírky lamiel (16mm, 25mm), rôzne typy.

 

 

KATALÓG FARIEB / LAMIEL

 

 

PLISSÉ ŽALÚZIE

Plissé sú jedninečným a veľmi jednoduchým systémom pre tienenie vo vašom obydlí. Žalúzia je zložená z plisovanej látky ponúkaných v rôznych typoch vo viac ako 250-tich odtieňoch farieb  a hliníkového nosníka ponúkaných v 12-tich odtieňoch  jej hornej a spodnej časti. Tento zabezpečuje jednoduchú ovládateľnosť  a čo je hlavné, širokú flexibilitu v nastavení polohy pre tienenie.

Plissé KLASIC  je možné vyrobiť v atypickom a strešnom prevedení.

Plissé nevyžadujú žiadnu údržbu a čistenie, je možné len vlhkou alebo suchou handrou, prípadne prachovkou.

Plissé svojím elegantným dizajnom spĺňajú tie najprísnejšie kritéria pre tých najnáročnejších zákazníkov.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Horizontálne žalúzie Horizontálne žalúzie Horizontálne žalúzie
frage | internetové aplikácie © 2015 KOPLAST, spol. s r.o.