Facebook
Tradícia výroby okien od roku 1992.
Viete, že?
V súrnych prípadoch vieme vyrobiť a namontovať plastové okná alebo dvere podľa požiadaviek zákazníka do 3-5 pracovných dní.

Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú najefektívnejšou prirodzenou ochranou proti hmyzu. Z hľadiska zhotovenia a montáže sú nenáročnou záležitosťou. Sieťovina je vyrobená zo skleného vlákna potiahnutého plastom, ktorý nepodlieha korózii a dobre znáša teplotné rozdiely. Je vyrábana v šedej a čiernej farbe a na okennom profile je takmer neviditeľná.

 

Typy:

 

Pevná sieťka- (je uchytená o rám okna pomocou otočných háčikov- je možné ju podľa potreby jednoducho v okna vybrať)

 

Rolovacia sieťka- je v dnešnej dobe už štandartným doplnkem uceleného sortimentu sietí proti hmyzu. Ich využitie je predovšetkým tam, kde sa požaduje častá volnosť a priechodnosť. Zo všetkých druhov sietí zaberá minimálny manipulačný priestor pri ovládání. V dobe, keď nieje využívaná, je možnoť navinúť ju do boxu. Tým dochádza k zvýšenej životnosti siete, ktorá je vyrobena zo skleného
vlákna ošetreného plastovým nástrekem. Presná výroba na mieru dokonale zabráni vniknutiu nežiadúceho hmyzu do interiéru. Vďaka použitým materiálom je zaistená trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.    

                                   

 

Sieťové otváracie dvere (na terasové, vchodové dvere)

 

Posuvná sieťka

Posuvné siete proti hmyzu se používajú hlavne pre rozmerovo väčšie typy balkonových alebo vstupných dverí, terás, zimných záhrad a obecne pre väčšie plochy. Ideálne riešenie pre dvojkrídlové francúzske okná. Konštrukcia posuvných sietí sa skladá z vonkajšieho rámu a jedného alebo dvoch pojazdných krídiel siete. Nevyžadujú žiádny priestor pre otvorenie. Ich výhodou je veľmi ľahký a tichý chod, príjemné ovládanie a jednoduchá montáž.

 

frage | internetové aplikácie © 2015 KOPLAST, spol. s r.o.